cedak hozzászólása:

GAME 3:

Az első 0-3 után volt amikor 5on3 (45mp) után lett még egy 5on3-unk (30mp). Ez eleve ritka, viszont ott letaglózták Burrowst, brutálisan, ott akkor újabb 5on3-nak (1,5 perc) kellett volna következni, ha következetesen jól fújnának, ahogy addig tették. De ugye ezt már nem vállalhatták fel. A másik kettő McGinn 5 percesénél történt. Két teljesen egyértelmű gáncs, a második (szintén Burrows-zal brutálisan egyértelmű). De ott még 2,5 perces PK-nál megintcsak nem lehet adni két perces 5on3-at amiből egy le sem járhat. Érthető series 0-2, 4-2-es vezetésnél rizikós lenne, mert vérszemet kaptunk. Mindezt nem azért írtam le hogy bírózzak, nem szokásom, sőt, megérdemelten nyerte meg ezt a meccset a Sharks. De valamelyikőtök írta hogy ti nem bíróztatok az első két meccs után. Nem a fenét nem (az a szöveg hogy 40. évünket tapossuk ti meg csak a 20-at és nekünk ADNI kell valamit az mi?), csak nem ebben a topicban, de éles eszű Bertu bekukkantott máshova is. :) Szóval felesleges addig ócsárolni a játékvezetőket amíg csak hibázgatnak, emberi oldalt néznek és nem elvezetnek. Rengeteg a rossz fújás, de abszolút nem ez a döntő, megérdemelten vezetünk 2-1-re és jogos hogy a Sharksnak is van egy győzelme. Jah és McGinn közel sem akkora köcsög mint Eager. Utóbbinál fényévekre volt a korong már, amikor ütközött, az sérülésokozásra ment, McGinn szimplán csak magasra emelte a könyökét, de nem volt benne szándékosság, én nem hibáztatom. Csak Rome-ot sajnálom. Összességében igen jó meccs volt, és én nyugodt vagyok. Szerintem a negyediket elhozzuk a Tankból és az ötödiket behúzzuk otthon, jobbak vagyunk, nem érzem harapósnak ezt a cápahadat.

ps1: A Wings-Sharks ellentéthez nekünk mi közünk? Intézzétek máshol, igyekezni fogunk hogy jövő hét végén már golfütőkkel csépelhessétek egymást.
ps2: elfelejtettem úgyhogy szintén csipkebokorvessző

Éles szemű Bertu mégsem annyira élesszemű?!:)
Az első 5on3 1:26-os volt nem pedig 45mp.:ravasz: A másik tényleg 30mp azt jól láttad!:vigyor:
Kötözködés képen azért Burrows sem egy angyal volt mikor kiszórtak minket ép Murray fejét próbálta beépíteni a jégbe, Kessler meg alapból ganyé!:D
McGinn eset teljesen korrekt értékelés volt, köszönöm.:ujjfel:
Én voltam aki mondta, hogy 40 évesek vagytok azért kell már valami, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy beborult az agyam a magas botos akcióktól és, hogy semmit sem fújtak rá! És azaz első harmad sorsdöntő is volt. lehet Eager sem lett volna paraszt utána ha mondjuk 5-2-vel fordulunk és kontrát sem kaptunk volna. Persze sok a volna, ezt már nem tudjuk meg!:pislog: Lényegében azóta már lenyugodtam és inkább Eager-t hibáztatom az egészért!:kacsint: Sőt kifejezetten jól fújnak ahhoz képest amit megszoktunk! legyen így továbbra is.